Jdi na obsah Jdi na menu
 


Misaki Takahiro 8

3. 11. 2010

  1. Kapitola – schovka, boj v lese

     

 

Ne, nebojte, nenačapal je při 'TOM' a při čem teda? Tak se podíváme.. profesor otevře dveře a načape je při hraní karet, ,,zase sem vyhrála!“ křikne Airo štastně, profesor se na to nevěřícně dívá ,,mno.. běžte už si do svejch pokojů“ řekne a rychle se klidí z naší chatky. My ostatní jelikož sme to sledovali se můžeme potrhat smíchy, akorát Airo s Hidekim se tvářej trochu nechápavě. Rinji zaleze zpátky k nám do pokoje a usídlí se u mě nahoře, Keiji udělá to samí a usídlí se u Shiny. Isamu si vezme spacák a karimatku a oknem vyleze ven. Vlezu do pokoje a uvidim Rinjiho ,,myslela sem že máš postel u kluků“ řeknu, zavrtí hlavou a zavrtá se pod peřinu. Zalezu k němu a pak se do pokoje nahrnou ostatní holky a zalehnout, všichni kluci kromě Isamu se k nám taky nalezou a k holkám do postele. Pak někdo zhasne. ,,Mě se nechce spát“ ozve se odněkud z pokoje a já poznám hlas Hoshi, ,,Tak počítej ovečky“ řekne jí kysele Airo, Kin jako jediná z nás už spí. Uslyším šeptání a zjistím že to si jenom povídaj Shina a Keiji. Zalezu pod peřinu a začnu kecat s Rinjim, pak mě políbí, prodloužím to a pak se usměju, ,,tady ne“ zašeptám, zatváří se jako malý štěnátko, rozesměje mě to, dáme si ještě jednu pusu a pak začnem žrát čokoládový bombony.

 

,,Slyšim mlaskání“ řekne Airo, ,,a cejtim čokoládu“ dodá Hoshi. Mikio se koukne na hejbající se vrchní postel na druhý palandě ,,to asi ty dva nahoře“ řekne. Všichni kromě Isamu, ten tam není, a Kin, ta spí, se nějak newim jak nahrnou ke mně na postel. Všichni se tam mačkáme, začnou nám užírat bombony. Pak tam začnou usínat, kouknu se kolem sebe, z jedný strany je na mě namáčklej spící Rinji a z druhý spící Teiko. Povzdechnu si a taky usnu.

 

Když se ráno probudím, zjistím že ostatní ještě spí namačkaný na mojí posteli, kouknu se dolu a tam se na zemi válí Airo a Hoshi a objímaj se, tiše se uchechtnu. Slezu z postele čimž probudím Teiko. Vyjdeme z chatky a zajdeme někam do lesa, je brzo ráno. ,,Budeme trénovat“ řekne když dojdeme na nějakej palouček. Přikývnu a začnu procvičovat svoje schopnosti. Naučím se i pár nových věcí. Pak si dáme pauzu, ,,Ty tvoje kámošky maj taky nějakou moc“ řekne Teiko, ,,cože?“ zeptám se a kouknu na ní, ,,slyšelas dobře“ řekne, chvíli se to pokoušim pochopit a pak mi to dojde, ,,aha“ řeknu tupě. Teiko protočí oči v sloup a trošku víc mi to vysvětlí. ,,Už to chápu, takže holky maj taky nějakou moc?“ zeptám se po hodině a půl a s Teiko to málem sekne. Pak se uklidní a přikývne a já začnu zase trénovat. Potom se sebereme a pomalu jdeme zpátky k chatkám ,,až se odsud vrátíme tak jim to vysvětlím, měli by se naučim svou moc ovládat“ řekne a já přikývnu.

 

Když se vrátíme do chatky tak si dám sprchu, pak jdu do pokoje kde už jsou zkoro všichni vzhůru, no, vlastně asi půlka z nich, dokonce se už vrátil Isamu a sedí na posteli a kecá s Hidekim. Airo a Hoshi se pořád válej v obětí na zemi. Kin spí, Mikio si něco čte, Shina je vzhůru, Rinji spí, Keiji taky spí a Shichiro sedí někde na posteli. Se všema co jsou vzhůru se pozdravím a pak vylezu do postele za Rinjim a pozoruju ho jak spí, po chvíli pootevře oči, ,,už je ráno?“zeptá se, usměju se a přikývnu. Dole na zemi se spustí salva nadávek, kouknu se tam, aha, Airo a Hoshi se probudili a ted si nadávaj ve stylu //nešahej na mě!, to tys objímala mě! Nene že ne Hideki?, ale jojo! To že se ho ptáš znamená že jo!// Rinji si mě přitáhne k sobě, ležíme ten oba na boku, on u zdi a objímá mě kolem pasu a já na kraji a koukám dolu. (xD že já se na tu romantiku ne**s**u xD)

 

Všici nějak kecáme a tak a pak do pokoje vejde profesor ,,eh... snídaně“ řekne a radši rychle vypadne. Zasmějem se. Slezu dolu a Rinji taky, ostatní už se taky nakupili dole. Pak vyhostíme kluky k nim do pokoje a převlíknem se. Pak se všichni sejdem před chatkou a dem si sednout k nějakýmu plastovýmu stolu kterej je kdo ví odkud.

 

Tam sme se nasnídali, k snídani byli nějaký chleby. Já jsem pak musela odběhnout pač sem si vzpoměla na Poppyho, zaběhla jsem do chatky a vyndala ho z batohu, dala jsem mu něco k jídlu, vyslechla si nějaký nadávky a pak jsem šla zas ven a ke stolu, nechala sem ho běhat po pokoji.

 

Seděli sme tam a kecali profesor a profesorka asi připravovali nějakej program pro nás, hm, určo nějaká nuda, uvidíme. ,,Co myslíte že si připravili?“ zeptá se Rinji, ,,newim ale asi něco trapnýho“ řekne Airo, přikývnu ,,jak jinak, sou to profesoři“ řeknu. Hideki se někam vypaří a za chvíli vidíme jak vjel na sk8 do vody, všichni se rozesmějem až na Airo která tluče hlavou o stůl. ,,Ale notak, na kluky si musíš zvyknout pokud si snima chceš něco začínat“ řekne Mikio, Kin zívne. Shina se zasměje ,,to, jo“ řekne, ,,Hey!“ ozve se Keiji. Všichni se zasmějem. ,,Takže budeme hrát na schovku“ řekne Profesorka, Airo nadšeně vyskočí ,,jupí!!“, Hideki kerej se mokrej přišoural se směje ,,a pak že já nejsem normální“ řekne a schytá od Airo pohlavek. Všichni se nahrnem k profesorům a pak se dozvíme že pikat budou oni, tk pak se máme schovat.

 

Já zaběhnu do lesa, asi docela daleko ale vim kudy zpátky, chvilku tam jenom tak sedim a slyšim nějaký studenty někde docela daleko ode mě. ,,To je ta holka?“ ozve se za mnou velmi slizký hlas, otočím se a spatřím podivné stvoření, vypadá to napůl jako člověk a napůl jako nějaká newim co. ,,Jo“ ozve se někdo další a ze stromu seskočí druhé takové individum. ,,Co chcete?“ zeptám se otráveně, ale tu otrávenost jenom hraju, sem vlastně dost zvědavá, co chtěj a co sou zač. ,,Přišli sme tě...“ řekne jeden ,,zabít“ řekne druhej, no musim říct že mě to nijak ne***e, vypadaj totiž jako nějaký magoři a etě když takhle blbě ukončujou věty? ,,Aha a proč?“ zeptám se trošku bez zájmu, ,,Protože si...“ řekne jeden, ,,JEHO sestra...“ řekne druhý a oba se na mě vrhnou, to sem nečekala tkže sem se nevyhla nějaký ráně do ramene, odskočili, trošku zaskuhrám a kouknu se jak se mi z ramene valí krev ,,KU**A! VY KRETÉNI, VÍTE JAK TO BOLÍ?!“ začla sem na ně řvát a jak sem byla na****á tk ze země vyrozili obr kytky a oba je obmotali. Mylela jsem si že je jentak rozmáčnu nebo tak něco, ale koukám a sou tam, a koukám a nejsou tam, ,,wtf?“ vypadne ze mě a někdo z nich mě udeří do hlavy, spadnu na zem a připadám si jakoby mi mozek dělal otočky o třistašede. ,,Hajzlové...“ poznamenám a vstanu, když se rozhlídnu tak je nevidim a přijde nečekaná rána ze vzduchu, nějaká síla vzduchu mě srazí na zem a já se nemůžu hejbat. Jeden mi přiloží ke krku jakousi mečík a chce to ukončit, začnou mě napadat černý myšlenky jakože at si klidně poslouží stejně sem k ničemu a tak, ale pak ho najednou něco odhodí a aj toho druhýho co stál opodál, ta síla mě pustí a já si kleknu na čtyři a začnu kašlat krev. Ta síla byla Teiko, ,,si ok?“ zeptá se a jednou rukou mě vytáhne na nohy, zmůžu se na malý přikývnutí a pak už jen vidím jak se něco míhá, to začali bojovat s Teiko. Začínám to očima stíhat, Teiko jiskřej ruce a posílá na ně nějaký hvězdičky, ty dva už nemůžou a za chvíli boj přestane a oni se skácej k zemi. Teiko jim něco řekne, to nepostřehnu a pak oba zmizej. Začne mě šíleně bolet hlava a pak už jen vnímám že mě chytili něčí ruce...

 

Když jsem se probrala tak jsem byla v nějaké posteli někde, porozhlédla jsem se a zjistila že to je celkem normální pokoj. Otevřeli se dveře a vešla Teik, ,,jak ti je?“ zeptá se a já si vzpomenu na událost v lese a na šílenou bolest hlavy která se mi zas vrátí, ,,bolí mě hlava“ řeknu a Teiko se pousměje. ,,A kde vlastně jsme?“ zeptám se, ,,tohle je můj dům, chrání ho taková věc, neboj, sme v bezpečí“ řekne, no o to se vůbec nebojim, mě jenom děsilo že sem někde kde to neznám, znovu si prohlédnu pokoj a zastavím se očima na fotce na stolku kde je nějaký kluk a myslím že je mi podobný. Teiko si všimne mého pohledu a podá mi fotku, ,,na, nech si jí, to je tvůj bratr“ řekne. Nemohla jsem z něj spustit oči, vypadal jako anděl, byl krásný a usmíval se, vhrkli mi slzy do očí, ,,nebreč... my ho zachráníme“ řekne Teiko a povzbudivě se usměje. ,,Ale... jsem moc slabá...“ řeknu a tečou mi slzy po tváři, Teiko zavrtí hlavou ,,si asi stokrát silnější než já, jenom tu sílu ještě neumíš použít“ řekne, pousměju se, ,,tak se to naučím a zachráníme brášku!“ křiknu a vyskočím z postele, Teiko se směje, ,,vydím že je ti už dobře, tak se vrátíme“ řekne, chytne mě za ruku a oběvíme se v lese. Zjistím že jsme tam kde jsem byla předtím 'schovaná' ,,jaká uběhla doba?“ zeptám se, ,,ve skutečnosti dva dny, ale zastavila jsem to tu než jsme odešli, vrátili jsme se zpátky“ řekne a já přikývnu. Dva dny? Tak to sem musela spát dlouho...

Trošku se schováme a počkáme než nás najdou, potom jdeme zpátky k chatkám a tam už jsou někteří z ostatních, Airo, Rinji a Mikio. ,,Hojj“ řeknu a usměju se, Rinji si mě přitáhne k sobě a postaví mě k sobě zádama a zezadu mě obejme kolem krku ,,ahoj“ řekne. Mikio se zasměje ,,kdyžtak tu mam kondomy“ řekne a chytá odemě pohlavek pač stála blízko, ,,no co je?, myslim na všechno“ řekne a všichni se zasmějem. ,,Kde ste byli všichni schovaný?“ zeptá se Airo, usměju se, ,,Já s Teiko sme byli v lese kus od sebe a kecali sme“ řeknu a Teiko se usměje a přikývne, Rinji se směje ,,já sem stál za profesorama“ řekne a tomu se všici zasmějem, ,,já byla taky v lese, a zkoumala sem mraveniště“ řekne Mikio, Airo se usměje ,,já byla u nás v chatce a dávala sem si sprchu“ řekne, všichni se opět zasmějou. Jentak tam kecáme a po nějaký době přijdou i ostatní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář